December 1, 2023
Lajme

LAJM I FUNDIT/ Krim në familje në Tepelenë, 42-υjeçari godet me thikë grυαn

Krim në familje në Tepelenë.

NJOFTIMI
Rreth orës 09:40, në lagjen “Selam Musai”, Tepelenë, dyshohet se pas një konflikti të çastit, në banesë, shtetasi L. N., 42 vjeç, ka goditur me mjet prerës (thikë), bashkëshorten e tij, shtetasen F. N., 40 vjeçe, dhe më pas është vetëdëmtuar me mjet prerës.

Të dy këta shtetas janë transportuar në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *