/LAJM I FUNDIT/ PërIeshje fizikę mes kandidatit për deputet të PD dhe biznesmenit të njohur

LAJM I FUNDIT/ PërIeshje fizikę mes kandidatit për deputet të PD dhe biznesmenit të njohur

Kandidati për deputet i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi është konfliktuar këtë të enjte me biznesmenin Gjergj Luca, raporton News24.

Konflikti ka degjeneruar deri në përplasje fizike dhe të dyja palët i janë drejtuar prokurorisë së Elbasanit me denoncime të ndërsjella.

Incidenti ka ndodhur sot në një lokal në Labinot.

Deri më tani nuk ka njoftim zyrtar mbi incidentin, teksa nuk dihen shkaqet e tij.