Lajm i fundit! Zbulohet ish polici i arr.estuar që ka lidhje me gr.abitësit e Rinasit, nuk ua merr mendja se çfarë iu gjet në shtëpi

  0
  470

  Policia e Elbasanit ka shoqëruar në komisariat një shtetas i cili dyshohet se ka lidhje me grupin e gr.abitjes së të martës në aeroportin e Rinasit.

  Nga informacionet e para rezulton se personi që është shoqëruar, është një ish-efektiv policie që ka shërbyer në Elbasan. Gjatë kontrollit në banesë pas ndalimit, atij i është gjetur një sasi e konsiderueshme ko.kalne.

  Nga ekspertiza që është bërë rezulton se nga telefonatat që kanë bërë autorët, ish-efektivi ka komunikuar me gra.bitësit e Rinasit dhe ka elementë të bashkëpunimit.

  VIJON…