/Lajm i fundit/ Zot mbaj dorën, sapo mbyIIi sytë avokati i njohur shqiptar, përIotet rrjeti (Emri+Foto)

Lajm i fundit/ Zot mbaj dorën, sapo mbyIIi sytë avokati i njohur shqiptar, përIotet rrjeti (Emri+Foto)

Një lajm i hidhur është mësuar mëngjesin e sotëm në Mitrovicë, ku avokati i njohur Zeqir Maxhuni ka ndërruar jetë.

Lajmin për vdekjen e tij, e ka dhënë udhëheqësi i OAK në Mitrovicë, avokati Vehbi Beqiri.

Postimi i plotë nga Beqiri:

Me pikellim morem lajmin per vdekjen e shokut, kolegut tone av. Zeqir Maxhuni! I ndjeri ishte ndere avokatet e njohur ne regjionin tone.  Familjes, shokeve dhe kolegeve i shprehim ngushellime ne emer te Deges se OAK- Mitrovice!

I perjetshem kujtimi per te ndjerin!