/Lajm i zi, ky ishte 25 vjeçari që u gjet pa jetë në paIestër: Nuk e besoj që ike kaq shpejt…

Lajm i zi, ky ishte 25 vjeçari që u gjet pa jetë në paIestër: Nuk e besoj që ike kaq shpejt…

Nje ngjarje e rende ndodhi sot ne Elbasan, ku nje i ri u gjet i v.dekur brenda ambienteve të një palestre. Ai eshte identifikuar si shtetasi, Stavri Bardhi.

Burime bëjnë me dije se i riu ka qenë i apasionuar pas palestrës dhe nuk përjashtohet mundësia që të ketë marrë stimulantë, për të rritur performancën gjatë stërvitjes.

Nuk e besoj dot qe ike kaq shpejt Stavri Bardhi.

Do me mungosh shume e gjithmone do te kujtoj per njeriun me zemer te madhe qe kishe e per te gjitha ato histori te bukura qe kemi e qe u prene ne mes sot.

Ngushellimet e mija te perzemerta Nikos, Leles, Krisit e Nisit.

Zoti ju dhente force ta perballoni kete humbje te papershkrueshme qe na brengosi te gjitheve.

Qofsh i Xhenetit shok!” shkruan nje shok i 25 vjecarit ne nje dedikim prekes ne Facebook.