Lajme

LAJMI I FUNDIT/ Të shtέna me αrmë, ka të plαgosur

Një person është vetëpla gosur në Rrogozhinë. Ngjarja ndodhi rreth orës 21:10.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet A. H., 30 vjeç.

Ky i fundit dys hohet se në gjendje të dehur, është vetëpla gosur me ar më zj arri në këmbë, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.