/Ledina Çelo çmend publikun me kërcimin në Xing me Ermalin (Video)

Ledina Çelo çmend publikun me kërcimin në Xing me Ermalin (Video)

E ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, Ledina Çelo e ka çmendur publikun me performancat e saj gjatë një loje të quajtur “Kërce me stil”.

Ledina dhe Ermali duhet të kërcenin herë sikur i krruhej kurrizi, herë sikur po shkundin xhinset e herë sikur po ngisnin kalin.

Ledina dukej shumë jo.shese teksa performonte këto kërcime siç mund ta shihni edhe në videon e mëposhtme.

Publiku u çmend pas këngëares me të qeshura, brohorima e duartrokitje.

https://www.facebook.com/Ermal.Mamaqi.Official/videos/1373153422834860/?t=314