Lajme

Ledjana dhe Mevlani do dαlin çift nga Perpυthen, Luli e Përpυthen 40 nxjerr sekretίn

Ledjana dhe Mevlani duket se kanë marrë një vendim përsa i përket daljes së tye nga programi.

Sipas një video që po qarkullon në rrjetet sociale, Luljeta, konkurrentja e Përputhen 40+ ka uruar çiftin për daljen nga programi.

Kujtojmë se Mevlani dh eLedjana kanë qenë në qendër të vëmendjes për lidhjen e tyre pasi çifti shpesh kanë thumbuar njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Këtë javë në Përputhen do të ketë përmbyllje të situatave dhe të konkurrentëve që do të përfundojnë rrugëtimin e tyre në Përputhen,

ku mesa duket dhe Mevalni me Ledjanën do të dalin çift.@ledjanaprenga

Insta : ##ledjanafitness ##ledjanaprenga

♬ original sound – Ledjana Prenga