December 1, 2023
Lajme

Lëkυndje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte eρiqendra

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pasditen e kësaj të diele në Gjirokastër.

Tërmeti ka qenë në magnitude 3.7 ballë dhe sipas Instituti të Gjeoshkenës lëkundjet janë regjistruar.

Thellësia ishte 2 km.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *