/Lidhje të ngushta me Rusinë? Ky është posti që mban djali i Baton Haxhiut (Foto)

Lidhje të ngushta me Rusinë? Ky është posti që mban djali i Baton Haxhiut (Foto)

Prof. Dr. Enver Bytyçi përmes një postimi në Facebook, ka deklaruyar se djali i Baton Haxhiut, Andi Haxhiu, ka raporte me Moskën dhe posaçërisht me Ministrinë Ruse të Mbrojtjes.

Madje Bytyçi ka paralajmëruar se do të ketë shumë shpejt një hulumtim për të.

Ai thotë se, “djali i sp.iunit të Stanishiqit atashohet në Ministrinë e Mbrojtjes së Rusisë”.

Andi Haxhiu mbanë postin e këshilltarit politik të ministrit të mbrojtjes.

Postimi i plotë:

Se shpejti, nje hulumtim per pozicionin e djalit te Baton Haxhiut, Andi Haxhiut, ne raport me Mosken dhe posacerisht me Ministrine Ruse te Mbrojtjes!
Interesant: Djali i sp.iunit te Stanishiqit atashohet ne Ministrine e Mbrojtjes se Rusise. /albeu