Linda Morina terbohet ne “Zone e Lire” ,kamera e pak ne momentin e duhur dhe i nxjer …

  0
  494

  Këngëtarja e pazakontë dhe që shkakton gjithnjë zhurmë në rrjet me bëmat e saj, Linda Morina ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në “Zonë e lirë”.

  Pas intervistës Linda këndoi disa nga këngët e saj më të njohura, por teksa këndonte kamera po e filmonte nga poshtë.

  Fustani i shkurtër i zi nuk mundi ta shpëtojë Lindën nga kjo situatë dhe këngëtares i dolën mbathjet në ekran.

  Duke kërcyer ajo pati një incident edhe me gjoksin i cili i doli fushë nga fustani, por Linda arriti ta rregullojë shpejt situatën./Xing.al