/Lorik Cana dhe bashkëshortja itaIiane duke kërcyer me dy fëmijët me këngën e Noizyt (Video)

Lorik Cana dhe bashkëshortja itaIiane duke kërcyer me dy fëmijët me këngën e Noizyt (Video)

Ish-kapiteni i Kombëtares, Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij italiane Monika, janë prindër të dy fëmijëve, Bojken dhe Enkelejda.

Dyshja publikojnë shpesh momente pranë tyre në rrjete sociale, duke treguar se iu kanë ndryshuar jetën.

Vetëm së fundmi, me anë të një postimi në Instastory,

Loriku ka treguar se të shtunat janë të mbushura me hare në shtëpinë e tyre.

Ai ka publikuar një video, ku shihet Monika duke kërcyer me Bojkenin dhe Enkelejdën, nën tingujt e këngëve të Noizyt.

Humori i të shtunës”, ka shkruar Loriku krahas videos. Kujtojmë se prej kohësh ata janë zhvendosur në Romë.

https://www.instagram.com/p/CGuxAnwDxyd/embed/captioned/?cr=1&v=12&wp=540&rd=https%3A%2F%2Fwww.dailyxing.com&rp=%2Fnews%2F40464%2Fne-shtepine-e-lorik-canes-monika-duke-kercyer-me-dy-femijet-me-kengen-e-noizyt-video%3Ffbclid%3DIwAR0HRuinr0k1paq7eVea2uQ9oI5cZouiJ_K_0sQb7PqrmcTBU6VY9ZthDzY#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A1024.4350000284612%2C%22ls%22%3A851.6450000461191%2C%22le%22%3A852.4950000573881%7D