/LUANA U NDA NGA KRENARI, FILLOI PUSHIMET SUPER ‘LUKSOZE’ ME MILlARDERlN BLERIM DESTANI?

LUANA U NDA NGA KRENARI, FILLOI PUSHIMET SUPER ‘LUKSOZE’ ME MILlARDERlN BLERIM DESTANI?

Vetën pak ditë më parë qarkulloi në media një lajm se Luana Vjollca është ndarë nga i dashuri i saj, Krenari.

Kjo erdhi si pasojë e vërejtjes së mungesës së tiji në ditëlindjen e Luanës.

Por duket se kjo nuk është aspak e vërtetë, pasi sipas burimeve të Prive.al , çifti është bashkë dhe janë të lumtur.

Vetëm pak ditë më parë, ata u kthyen nga pushimet, pak para ditëlindjes meqenëse

1 shtatori duhej ta gjente prezantuesen në punë, në përgatitjet e nisjes së sezonit të ri televiziv.

Në të njëjtën kohë, Krenari mbetet shumë i angazhuar në jetën në Tiranë ku është zhvendosur pothuajse me kohë të plotë me shtëpi dhe biznese.