Lajme

Lùftuan për dashurĺnë e tyre tek Arbana Osmani, më në fund gjyshi ben veprimin emocionues me çiftin/ Video

Pak ditë më parë në “Dua të të bëj të lumtur” u transmetua historia e ndaluar e një çifti të dashuruar të cilët kishin pengesë familjen, kryesisht gjyshin e vajzës.

Por edhe pse vajza pranoi propozimin për martesë, duke i dalë kundër familjes së saj, u desh ndërhyrja e policisë në emision për të n eut ralizuar situatën mes familjarëve.

Mesa duket tashmë gjerat mes tyre janë rregulluar.

Në një video në rrjet duket se gjyshi e ka pranuar çiftin e ri dhe ata kanë qenë duke shëtitur bashkë në rrugët e Tiranës.

Video Player