Luizi performon këngët e Getoar Selimit, reperi reagon menjëherë dhe bën deklaratën për banorin e “BBVA”

Ditën e sotme, janë bërë 90 ditë prej kur ka nisur edicioni i dytë i “Big Brother VIP Albania”.

Për këtë shkak, banorëve u është dhënë rasti të festojnë.

Shumë këngë janë lëshuar e disa prej tyre ishin të reperit të Babastars, Getoar Selimi.

Luizi sërish i ka kënduar këngët e tij, e pothuashtu në stilin e tij. Reperi ka publikuar këtë video në ‘Instastory’ dhe në njërën prej tyre e komentoi sërish fenomenin shqiptar. “Luiz baba”, shkroi sërish reperi kosovar.