Lajme

Lulzim Basha fje në makinë: U zgjua në orën 11:00 (Video)

Kryedemokrati Lulzim Basha është filmuar ditën e sotme duke fjetur gjumë në makinë.

Sipas qytetarit që e ka filmuar dhe ka publikuar videon, kryedemokrati është zgjuar rreth orës 11:00 nga gjumi.

Kujtojmë se Basha ditën e sotme ka zhvilluar takime në qarkun e Kukësit, ku është takuar me simpatizantë dhe mbështetës të Partisë Demokratike.,

Duket se fushata e ka lodhur paksa Bashën, që ka zgjedhur të pushojë sadopak në makinën e tij.

https://streamable.com/o/kmmnwy#?secret=qj3rSoyKAI

https://streamable.com/o/81xf8p#?secret=SfKrGuoyco