/Magjepsëse: Shihni sa veçantë hyjnë në dasmë Gazi dhe Ira (Video)

Magjepsëse: Shihni sa veçantë hyjnë në dasmë Gazi dhe Ira (Video)

Po mbahet mbrëmjen e sotme në Hotel Plaza dasma e Gaz Pajës dhe Ira Seferit, një dasmë madhështore e organizuar nga “Ami Event” dhe ku të ftuar janë shumë VIP-a.

Pak më parë çifti ka hyrë në sallën e dasmës dhe i kanë mahnitur të gjithë teksa ecnin në një tunel magjepsës që dukej si galaksi.

Ira dukej si princeshë e veshur me fustanin e bardhë me bisht teksa Gazi shumë elegant e mbante për dore.

Në sfond dëgjohet kënga e Albanit “Unë dhe ti” që siç duket është kolona e dashurisë së çiftit.

https://www.instagram.com/p/ByLjDTiFeAi/?utm_source=ig_embed