Lajme

Martohen në fshehtësi Melisa Lleshi dhe Andi Shehi? Reagon ish-konkurrentja e “Për’puthen”

Dy ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Andi dhe Melisa, vazhdojnë që të jenë mjaft të komentuar në media pas thashethemeve se mund të jenë në një lidhje dashurie.

Për më tepër u ngritën dyshimet se kjo ishte dhe arsyeja pse Melisa u largua nga formati i dashurisë.null

Edhe pse nuk kanë konfirmuar asnjëherë lidhjen e përfolur, në rrjete sociale shpërndahen hera-herës foto ku tregojnë se janë bashkë ngado.

Madje së fundmi po qarkullon lajmi se ish-konkurrentët e programit Përputhen janë kurorëzuar me martesë.

Dyshimet për një martesë të mundshme janë bërë për shkak të një fotografie të publikuar ku shihen Melisa bashkë me Andin veshur me rroba zyrtare.

Martohen në fshehtësi Melisa Lleshi dhe Andi Shehi? Reagon


Por si qendron e vërteta??

Afterparty.al zbulon se Melisa i mohon këto fjalë duke thënë: “Nuk jam martuar, nuk jam martuaaar!”, madje në live Melisa tregoi edhe dorën që nuk ka një unazë.

Martohen në fshehtësi Melisa Lleshi dhe Andi Shehi? Reagon

Kështu që fansa të dyshes qetësohuni, kur të marrin vendimin do na e thonë patjetër!