Mbani frymen cuna,Oriola Marashi do ju fute ne mendime me postimin e saj te fundit

    0
    421

    Modelja Oriola Marashi ka marrë sërish vëmendjen me postimin e saj të fundit.

    Ajo ka postuar një foto në Instagram ku duket mjaft seksi dhe provokuese, por ajo çfarë bie në sy është edhe përshkrimi poshtë fotos.

    “Shala ime më e gjatë se karriera jote! ?”, shkruan Oriola. Me kë ta ketë vallë?