Mbani frymen ,gruaja e politikanit te njohur poston foto qe do ju lene me goje hapur

  0
  388

  Jemi mësuar me politikanë, gratë e të cilëve zakonisht shfaqen në publik si zonja të nderuara, tepër serioze dhe të veshura me elegancë.
  Mirëpo, krejt e kundërta i ka ndodhur një politikani në Ukrainë, bashkëshortja e të cilit preferonte të ekspozonte asetet e bëshme në rrjetet sociale.

  Bëhet fjalë për politikanin Aleksandr Politukha, i cili ka ikur nga shtëpia e nuk është kthyer më.

  Bashkëshortja e tij Alena Politukha, 32 vjeçe, nuk i është bindur për të mos postuar më foto provokuese.

  Pas largimit nga banesa, ai ka paraqitur kërkesën për divorc.

  Bukuroshja pretendon se burri i saj nuk i kishte dhënë asnjë shpjegim për vendimin e tij, e për më tepër, e ka lënë bashkë me të birin, pa asnjë të ardhur.

  Nga ana tjetër, mediat shkruajnë se edhe pse nuk e ka komentuar asnjëherë sjelljen e bashkëshortes dhe fotove të saj në rrjetet sociale, politikani, i cili gjithashtu është një biznesmen shumë i suksesshëm në vend, nuk ka qenë kurrë dakord, e për më tepër, i ka ardhur në majë të hundës nga veprimet e saj të pahijshme.