/Me BlKlNl në plazh, lrma Libohova dhe Eli Fara “i vënë flakën” rrjetit nga bregdeti (Foto)

Me BlKlNl në plazh, lrma Libohova dhe Eli Fara “i vënë flakën” rrjetit nga bregdeti (Foto)

Ato na kanë elektrizuar gjithmonë me këngët e zërin e tyre të ëmbël dhe pse jo dhe me pamjen fizike.

E kemi fjalën për dy këngëtaret e njohura shqiptare, Eli Fara dhe Irma Libohova, për të cilat duket sikur koha ka ndalur në vend.

Ato janë duke shijuar pushimet në plazhet e Shqipërisë dhe nga atje nuk kanë ngurruar që të postojnë foto me bikini, që për hir të së vërtetës i tregojnë hapur linja mjaft të kuruara.

“Mirëmëngjesi nga kaltërsitë e detit Jon!

Shqipëria është e bukur”, shkroi këngëtarja krahas fotos, e cila mori komente të shumta komplimentuese sidomos për fizikun e saj.

Ndërsa për Elin, ishte vajza e saj Marina ajo që i publikoi foton e rrallë.

Ato janë shfaqur të dyja në breg të detit duke përqafuar njëra-tjetrën, , ku në shikim të parë, është e vështirë të bëhet dallimi se kush është nëna e kush vajza…