/“Më dashuro”, vajza e deputetit te PS surprizon si rrallëherë me pozat se nsuale (FOTO LAJM)

“Më dashuro”, vajza e deputetit te PS surprizon si rrallëherë me pozat se nsuale (FOTO LAJM)

Vajza e ish-zëvëndës kryeministrit Niko Peleshit, Aleksia Peleshi, është vetëm 18 vjeç, sapo ka mbaruar gjimnazin dhe është një vajzë vërtetë e bukur.

Aleksia ka treguar se është edhe mjaft e talentuar madje ajo ka botuar një libër me poezi në anglisht.

Ndryshe nga moshataret e saj, Alkesia është mjaft e rezervuar me potimet në Instagram dhe disi më e tërhequr për të reklamuar jetën e luksit.

Por së fundmi bukuroshja ka surprizuar ndjekësit me fotot më bi kini nga plazhi dhe së fundmi nga një pishinë e mbyllur ku edhe përshkrimi është mjaft surprizues:

“Më dashuro sikur më zotëron”, shkruan Aleksia.