/“ME DRlTHEROVE”, Arbana Osmani e dash.uruar “kokë e këmbë” me Eduart Grishajn: Mezi po pres…(VIDEO)

“ME DRlTHEROVE”, Arbana Osmani e dash.uruar “kokë e këmbë” me Eduart Grishajn: Mezi po pres…(VIDEO)

Moderatorja Arbana Osmani ka ndarë në rrjete sociale një pjesë nga filmi që pritet të dalë së shpejti në treg “Gjyshja”.

Filmi i realizuar nga i dashuri i saj, Eduart Grishaj flet për një histori të vërtetë shqiptare, pr.ekëse.

“Më dri.thërove. Paç fat Eduart Grishaj, mezi po pres për këtë film”– shkruan Arbana Osmani përkrah trailerit të filmit, në rrjete sociale.

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë një nga çiftet më të përfoIura në shoëbiz. Të dy nuk e kanë pranuar asnjëherë publikisht lidhjen e tyre, por nuk ngurojnë të postojnë foto nga udhëtimet bashkë dhe të komplimentojnë njëri-tjetrin në rrjete sociale sa herë që t’ju jepet rasti.

VIDEO