Më e MlRË e ëma se e bija: Xhemi prezanton për herë të parë mamanë dhe qenka yII

0
463

Moderatorja ka postuar në Instastoryn e saj një selfie me të ëmën, duke e prezantuar atë për herë të parë me publikun.

Ngjashmëria mes tyre është mëse e dukshme, madje mund të themi se duken si binjake. Bjonde të dyja dhe të njëjtat tipare.

Xhemi gjithmonë është shquar si një ndër moderatoret më bukuroshe, e cila me daljet e saj në çdo emision tërheq vëmendjen. Tani që na prezantoi me të ëmën, e kuptuam kujt i paska ngjarë.