Me ne fund Blendi Fevziu na prezanton babain dhe motrën e tij

  0
  607

  Gazetari Blendi Fevziu është një ndër moderatorët më të njohur në Shqipëri.

  Pasi, Fevizu prej më shumë se 20-vitesh drejton “Opinion” një ndër emisionet më të ndjekura politike në Shqipëri.

  A përpos famës që ka, Blendi Fevziu ka zgjedhur të mbajë jetën e tij private larg medias, pavarësisht interesit të lartë të gazetarëve.

  Ama në këtë foto mund të shikoni babain dhe motrën e Blendi Fevziut.

  Mësohet se fotoja është realizuar në vitin 2014 në Stamboll