Me ne fund flet Adrian Gaxha per lidhjen e tyre,Luana eshte bere shume…

  0
  347

  Dikur një nga çiftet më simpatikë të showbiz-it shqiptar, duket se raporti midis Luana Vjollcës dhe Adrian Gaxhës, ka mbetur miqësor, pavarësisht ndarjes së tyre.

  Së fundmi, këngëtari Adrian Gaxha ka qenë i ftuar në emisionin “1 Kafe me Labin”, ku ka folur për herë të parë në lidhje me marrëdhënien e tij me moderatoren e famshme shqiptare.

  Gjatë rubrikës 3ND të emisionit, Adrianit i duhej të thoshte tre mendimet e para që do i vinin ndër mend sapo të shikonte foton e Luanës.

  Image result for luana vjollca

  Ai është vendosur pak në siklet, por e ka dhënë përgjigjen e tij.

  Sa qenka zbukuruar. Më vjen mirë për sukseset e saj. E treta eksperiencë e veçantë, një prej dashurive të para”, është shprehur këngëtari lidhur me moderatoren.

  Siç duket, midis tyre ka mbetur një raport i mirë, ndërkohë që momentalisht, të dy ata janë respektivisht të lidhur.

  Image result for adrian gaxha