/Me pantaIIona të shkurtra të NGJlTURA pas trupit/ 65-vjeçarja qe po çm.end edhe vajzat e reja (FOTO)

Me pantaIIona të shkurtra të NGJlTURA pas trupit/ 65-vjeçarja qe po çm.end edhe vajzat e reja (FOTO)

Ajo është konkurrente në ‘Dancing with the stars’ në Britaninë e Madhe për këtë vit.

Ish-modelja Christie Brinkley, 65 vjeçe bëri të gjithë të kthenin kokën nga ajo teksa u fotografua në rrugë e veshur me një palë pantallona atë shkurtra të ngj.itura pas trupit.

Me fizikun prefekt dhe buzëqeshjen e përhershme në fytyrë, ajo pa dyshim i ngel në klasë dhe vajzat e reja.