Mediat angleze: Hysaj do të marrë me vete edhe “Miss Albania” te Junajtid (FOTO LAJM)

    0
    356

    Mançester Junajtid është gati për të paguar klauzolën e lirimit të Elseid Hysaj, teksa në mediat angleze është shkruar së fundmi se Jose Murinjo kërkon me çdo kusht transferimin e mbrojtësit shqiptar. Në garë për të është edhe Çelsi së bashku me Liverpulin.

    “Daily Sar” ndërkohë nuk ka humbur shumë kohë, teksa sipas saj superstari të saj do të marrë edhe një bukuroshe. Bëhet fjalë për bashkëshorten e tij, Fiorenza Lekstakaj, e cila nuk ka dyshim që do të shtojë bukurinë dhe klasin në shkallët e stadiumit.

    Fituesja e “Miss Albania 2013”, është e përfshirë në botën e modës, dhe është shumë simpatike. /Koha Jonë/