Mendoi se e dashura po e tradhtonte, reagimi i djalit bëhet viral

  0
  425

  Një vajzë mendoi të inskenonte një plan “tradhtie” për të parë reagimin e të dashurit të saj.

  Kështu, teksa ai kishte dalë jashtë, ajo vendos të formojë “një burrë” dhe kur sheh se ai është afër, vendos një kamër dhe shkon “të fillojë” punë.

  Si një aktore e vërtetë, ajo arrin që i dashuri të reagojë keq kur vjen, duke i hedhur çantën në surrat dhe duke u larguar.

  Kur rikthehet, ai përballet me gjithë skenën.

  Video më poshtë: