/Menduam se janë kushërinj, por Jasmina zbuIon çfarë e Iidh me Altin Shirën

Menduam se janë kushërinj, por Jasmina zbuIon çfarë e Iidh me Altin Shirën

Ditën e sotme në rrjet u përfol se Jasmina e “Përputhen” ka lidhje familjare me këngëtarin e mirënjohur Altin Shira. Këto aludime nisën pasi ajo publikoi një video të tij, krahas së cilës shkruante: “Jasha zio”.

Mirëpo si është e vërteta? Pas përhapjes së lajmit, Jasmina ka reaguar me një postim në rrjete sociale. Ajo ka treguar se nuk e njeh dhe nuk e ka asgjë Altin Shirën.

“Jeni të paparë për të thënë budalliqe. Nuk e njoh dhe nuk e kam asgjë këngëtarin në fjalë. “Jasha zio” është thjesht një shprehje. Fjalën ua themi njëri-tjetrit për përkëdheli”, ka shkruar ajo, teksa ka publikuar një lajm në të cilin thuhet se është kushërira e Altinit.