/Meri paralajmëron: Të gjithë planetet janë tek kjo shenjë horoskopi, ja ç’do t’ju ndodhë

Meri paralajmëron: Të gjithë planetet janë tek kjo shenjë horoskopi, ja ç’do t’ju ndodhë

Astrologia e njohur Meri tregon se pothuajse të gjitha planetet janë në shenjën e Bricjapit, se çfarë do ndodhë me ta e lexoni më poshtë.

Dashi
Eklipsi ne Bricjap ka mundesi te ndikoj ne lidhje me ceshtje pune dhe familjare. Nese keni nevoje per nje ndryshim do arrini ta kuptoni

Demi
Duhet te merreni me ceshtje qe kane te bejne me udhetime. Por ka mundesi te keni probleme qe lidhen me njerez te afert te cilet do ju mbajne peng disa kohe per tu sherbyer

Binjaket
Detyrimet ekonomike do ashpersohen dhe do ju duhet te rregulloni mire cdo problem ne marredhenie me te tjeret qe keni bashkepunuar Kujdes ne cift

Gaforrja
Shume njerez do ju kundershtojne dhe ndonese mendoni se nuk ju prishin dot ekuilibrat e keni gabim. Eshte gjetur nje menyrre qe t’ju kundershtojne bindshem dhe me pasoja

Luani
Shume pune dhe ankth ne kete periudhe. Detyrimet dhe pergjegjesit do marrin perpjestime te medha. Mos merrni persiper gjera qe nuk i beni dot

Virgjeresha
Do behet e nevojshme te zgjidhni nje ceshtje personale. Ndoshta do perdorni presionin te drejten apo ashpersine por kjo do ju zgjidh ndoshta punen me lehte

Peshorja
Duhet te merreni me ceshtje te karrieres pasi po merreni shume me teper se duhet me ceshtje familjare dhe jeni zhytur ne kete ambjent. Kujdes njerez te medhenj ne moshe qe duan t’ju ndryshojne rrugen e fatit

Akrepi
Po veshtiresohet komunikimi ne lidhje me perditeshmerine dhe duhet te kuptoni qe edhe ju duhet te beheni me serioze dhe te prere ne mesazhet qe dergoni

Shigjetari
Ceshtjet ekonomike do ndikohen kaq shume sa nuk mund te themi me ne eshte mire apo keq por qe duhet te rruani kujdesin dhe menaxhimin e mire po

Bricjapi
Pothuaj te gjithe planetet jane ne shenjen tuaj. Kjo eshte nje fortese qe ne disa raste nuk e mbani dot dhe dilni nga vetvetja. Kjo dalje duhet kontrolluar pasi mund te jete per keq

Ujori
Shume forca te brendshme nuk ju lejojne te shpreheni apo te realizoni planet tuaja. Eshte momenti qe te mos beni puen te jashteligjshme

Peshqit
Kjo periudhe do ju njohi de takoj me njerez shume serioze dhe qe do kene ndikim te madh ne ecurine e jetes suaj Keta persona mund te jene te medhenj ne moshe dhe me pushtet.