Lajme

Merkel Iakυriq? DaIin fοtot që ia uIin imαzhin kαncelaren gjermane (FOTO)

Angela Merkel është një prej grave më të pushtetshme në botë.

Si asnjë tjetër, ajo ka arritur ta bëjë Gjermaninë një super fuqi botërore.

Por, në disa raste nuk kanë munguar as su lmet e mediave nga gruas së hekurt.

Mediat e huaja kanë risjellë në vëmendje disa foto, ku shihet një grua nu do dhe pretendohet se ajo është Merkel.

Imazhet bardhezi tregojnë një grup vajzash nu do, teksa ecin nu do rreth e rrotull.

Njëra prej vajzave ka flokë të shkurtër dhe ka ngjashmëri të frikshme Merkel.

Nuk dihet nëse bëhet fjalë për të, por zyra e kancelares nuk e ka mohuar që ajo është Merkel.