Merr fund lodhja, Meri ka një lajm të mirë për këtë shenjë horoskopi

  0
  470

  “Hena është në fazën e saj më të errët pasi nesër do çlirohet në hënë të re. Perzgjedhjet qe do bëjmë ne veprim, ne mendim dhe ne vendime do mbeshtesin strategjine tuaj dhe do respektojne edhe kundershtarin. Do zgjedhim rrugen e duhur dhe menyren per te arritur ne nje qellim te rendesishem”, njofton astrologe Meri.

  Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat.

  Dashi
  Sot fillon fillimi i nje fundi te lodhshem sidomos ne jeten personale. Nga neser do keni lajme te mira dhe te qendrueshme

  Demi
  Psikologjia juaj do jete e renduar por strategjia juaj shume efikase sidomos ne nje ceshtje ekonomike te rendesishme ku dilni me perfitim te dyfishte

  Binjaket
  Jeni ne nje moment deciziv ku nuk duhet te veproni hapur fare deri neser por sidoqofte e keni te sigurt rezultatin pozitive dhe shpetimin nga nje skandal

  Gaforrja
  Sot eshte nata me e erret ne fshehtesine tuaj apo ne startegjine tuaj. Nga neser do keni nje shp.erthim te fuqishem dhe do gjeni zgjidhje sidomos ne karriere e jete personale

  Luani
  Dy qellime te mira do realizoni vetem ne nje rruge te cilen do ta zgjidhni me kujdes dhe intuite ne erresiren e nates se sotme

  Virgjeresha
  Do ndjeni se do cliroheni nga nje detyrim i madh ekonomik ose shpirteror por nga neser kjo do behet me e besueshme pasi sot psikologjikisht do jeni akoma te bllokuar

  Peshorja

  Do keni perball nje situate jo fort ne dukje te favorshme dhe mos u nxitoni te jepni fund apo te thoni jo ne nje bashkepunim apo lidhje

  Akrepi
  Ju hapet puna pas nje nate te erret dhe disi te bllokuar nga syri i te tjereve qe pengoheshin te shikonin ate qe jeni dhe qe mund te beni

  Shigjetari
  Shume ndjenja te komplikuara dhe konfuze madje edhe persona qe sulen drejt jush si pakuptim por qe mund te behen te dhu.nshem nen ndikimin e joshjes tuaj

  Bricjapi
  Ceshtje te veshtira familjare do fillojne te zbardhen pas nje erresire totale ku ju nuk mund te kuptonit apo preknit gjerat drejte per se drejti

  Ujori
  Do dilni ne drite pas nje pesimizmi aktiv qe ju kishte pushtuar mendjen dhe ne cdo aspekt shikonit drite hije ku ju me shume qendronit ne hije

  Peshqit
  Nese nuk e dinit miire qe ne jete nuk futesh vetem me instikt por edhe program tashme do jeni ju ata qe do beheni mjeshter te strategjise dhe programit.