syntax error, unexpected '<', expecting end of file

MevIani dhe Lindita kaρen “mat” bashkë duke…

Ish-konkurrentët e Përputhen vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në rrjet edhe pas daljes nga programi.

Së fundi Princi ka bërë një postim që padyshim i ka lënë të gjithë gojëhapur.

Ai ka publikuar një foto të Mevlanit me ish-konkurrenten e “Përputhen+40”, Lindita Bimi.

Dyshja shihen shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Mevlani dhe Lindita kapen "mat" bashkë

“Hahahahhaha i kapa”, ka shkruar Princi krahas fotos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *