Lajme

MevIani rrethohet nga fansat, ja momenti kur ata kërkojnë të bëjnë foto me të (Foto)

Konkurrenti i “Përputhen”, Mevlan Shaba ka publikuar në Instagramin e tij disa video ku pritet nga fansat.

Shumë fëmijë dhe të rritur rrethojnë Mevlanin dhe kërkojnë të bëjnë foto me të.

Mevlani rrethohet nga fansat, ja momenti kur ata kërkojnë të

Siç e dimë, Mevlan Shaba nuk është i njohur vetëm për pjesëmarrjen në emisionin “Përputhen”, por edhe për një sërë këngësh që ka nxjerrë gjatë kësaj kohë.

Këngët e tij janë shumë të pëlqyera, duke marrë shumë klikime.

Mevlani rrethohet nga fansat, ja momenti kur ata kërkojnë të

Mevlani është një nga konkurrentët e vetëm në emision që është futur që nga nisja dhe tashmë është deklaruar për një nga vajzat, Ledianën. Mes tyre shihet një ndjenjë e bukur.