/MILIONERJA E RE BËN OFERTËN: DO T’I JAP 68 MIJË EURO NË MUAJ ATIJ QË PRANON TË DALË ME MUA

MILIONERJA E RE BËN OFERTËN: DO T’I JAP 68 MIJË EURO NË MUAJ ATIJ QË PRANON TË DALË ME MUA

Milionerja më e re i Britanisë po shpreson se paratë mund t’i blejnë dashurinë, kështu që ka bërë një ofertë për këdo që pranon të dalë me të.

Fituesja e lotarisë, Euromillions, 23-vjeçarja, Jane Park, po e bën ofertën pas një numër marrëdhëniesh të dështuara që e lanë vetëm me pasurinë e saj.

Ajo po lançon një faqe ku pretenduesit e saj mund të aplikojë për të qenë i dashuri i saj me një “ndihmë” vjetore prej 68,000 eurosh, në mënyrë që ata mund të kenë para për ta nxjerrë në darka.

Thuhet se Jane do ta filmojë procesin e intervistimit për një dokumentar, i cili do të transmetohet vitin e ardhshëm.

Ajo ishte vetëm 17 vjeç kur shënoi 1 milion funte në biletën e saj të parë.

Që prej asaj kohe, ajo e ka llastuar veten me makina, pushime dhe kirurgji plastike.

Por, gjithsesi Jane ka deklaruar se jeta e saj ishe më e mirë para se të fitonte paratë.