Milot Rashica fantastik në Gjermani,i jep fitoren Werderit me një gol spektakolar (Video)

    0
    378

    Teksa Werder Bremen përballë ka Mainz 05 në javën e 27 të Bundesligës gjermane, shqiptarit nga Kosova, Milot Rashicës, i mjaftuan vetëm 3 minuta lojë për të gjetur avantazhin.

    Ishte pikërisht Max Kruse ai i cili serviri mjaft mirë një asist për Rashicën i cili i gjend përballë portierit. E ndërsa ai me mjaft klas arriti ka kalojë portierin duke gjetur dhe rrugën e rrjetës.