/Milot Rashica fantastik në Gjermani,i jep fitoren Werderit me një gol spektakolar (Video)

Milot Rashica fantastik në Gjermani,i jep fitoren Werderit me një gol spektakolar (Video)

Teksa Werder Bremen përballë ka Mainz 05 në javën e 27 të Bundesligës gjermane, shqiptarit nga Kosova, Milot Rashicës, i mjaftuan vetëm 3 minuta lojë për të gjetur avantazhin.

Ishte pikërisht Max Kruse ai i cili serviri mjaft mirë një asist për Rashicën i cili i gjend përballë portierit. E ndërsa ai me mjaft klas arriti ka kalojë portierin duke gjetur dhe rrugën e rrjetës.

https://youtu.be/L6_eZSup2L0