Moderatorja heq rrobat live në emision sepse i hyri dicka ne mbathje

  0
  450

  Në një nga studio televizive në Rumani ka ndodhur një incident, gjatë kohës së prezantimit moderatorja ndjeu se dicka po lëvizte në të brendshmet e saj. Illinca Vandici mendoi se ishte një merimangë dhe nga tmerri filloi të kërcejë në studio dhe të tregojë më shumë seç duhet.

  Të gjithë spektatorët dhe ata që ishin në studio mbetën të shokuar sepse nuk po kuptonin asgjë.

  Ishte kolegu I saj ai që u ngrit dhe po e ndihmonte, në fund ajo kupton që nuk kishte asgje dhe vazhdon emision sikur asgjë nuk ndodhi.

  Previous articleJa se per cfare vdesin grate ne shtrat
  Next articleJeta super luksoze e Ronaldos,shpenzon 50 mije euro ne dite per dieta