/Moment i sikΙetshëm në skenë, Dua Lipa rrëzohet teksa ρerformonte në Milano (Video)

Moment i sikΙetshëm në skenë, Dua Lipa rrëzohet teksa ρerformonte në Milano (Video)

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja shqiptare Dua Lipa, mbajti koncertin e saj në Itali në kuadër t turit “Future Nostalgia”.

Ashtu si dhe pritet në këtë koncert kishte mijëra adhurues të cilët kishin shkuar të ndjekur live këngëtaren.

Por, Dua është përballur me një incident teksa performonte.

Dua po intepretonte hitin “Be the one” teksa rrëshkiti dhe u rrëzua në skenë. Ishte njëri prej balerinëve ai i cili e ndihmoi, teksa ajo vazhdoi më tej perfomancën si një profesioniste e vërtetë.

SHIKO VIDEON KËTU