‘Momente parajse në tokë’, Aldo thyen rregullat, poston foton familjare

  0
  445

  Aldon Lipe, zëri që shoqëron publikun shqiptar çdo mëngjes me ‘Aldo Morning Shoë’, gjithmonë fytyrën preferon që ta fshehë pas kufjeve dhe mikrofonit.

  Mirëpo së fundi Aldo ka publikuar për herë të parë një foto të vajzës së tij, e cila është vetëm 17-muajshe.

  “Momente parajse në Tokë”,-shkruan ai në foton ku shafqet vogëlishja së bashku me të ëmën.

  Aldon është i martuar prej vitesh me Ketiona Jubanin dhe janë prindër të dy fëmijëve, vajzës së vogël dhe djalit 15 vjeç që quhet Marti.