/Momenti kur Edi Rama acarohet me gazetarin dhe largohet nga studio (video)

Momenti kur Edi Rama acarohet me gazetarin dhe largohet nga studio (video)

Kryeministri Edi Rama e ka lënë në mes intervistën me gazetarin Ilir Babaramo në Report Tv.

I bezdisur nga një sërë pyetjesh për reformën në drejtësi, punën e SPAK,

kapjen e drejtësisë së re, mos-hetimin e tenderave si ai për uniformat e ushtrisë apo tenderi për ndryshimin e logos së TKOB kanë nervozuar kreun e qeverisë.

Gazetari e ka pyetur nëse do të largohet edhe nga PS nëse humbet zgjedhjet, por Rama ka hequr mikrofonat dhe është larguar.