Momenti kur rrufeja godet nje zonje ne rruge(Video)

  0
  455

  Ky është momenti kur një grua goditet nga rrufeja.

  Ngjarja mësohet se është regjistruar në Zimbabve nga kamerat e sigurisë.

  Vajza kishte një çadër kur është goditur nga shkreptima, por momenti që e bën të veçantë rastin është se gruaja ngrihet pak sekonda më vonë dhe vazhdon rrugën.

  Me sa duket, gruaja mbijetoi dhe është mirë.