/‘Mu bëfshin heIm po kam vjedhur’, komentuesit ‘masa krojnë’ Monika Kryemadhin: Je bërë si vik timë ti q*****…

‘Mu bëfshin heIm po kam vjedhur’, komentuesit ‘masa krojnë’ Monika Kryemadhin: Je bërë si vik timë ti q*****…

E ftuar në emisionin 360 gradë të Artur Zhejit në televizionin Ora News, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi u përball me një qytetare tejet të revoItuar me partinë e saj dhe atë vetë.

Qytetarja ia tha në sy se LSI i hoqi ndihmën ekonomike, duke i renditur një sërë akuzash. Nga ana tjetër, vetëmbrojtja e Kryemadhit ishte betimi “nëse kam vjedhur qoftë edhe një qindarkë mu bëfshin heIm”.

I gjithë debati po transmetohej edhe ‘Liv’e në profilin e Kryemadhit dhe komentet ishin po ashtu, të ashpra. Debati zhvillohet pas 1 ore e 35 minuta transmetim.

https://www.facebook.com/KryemadhiMonika/videos/616327552213515/?t=0