/Muskuloz dhe në super formë, njihuni me deputetin shqiptar që po ‘çmend’ femrat (Foto)

Muskuloz dhe në super formë, njihuni me deputetin shqiptar që po ‘çmend’ femrat (Foto)

Deputeti i Kuvendit të Kosovës Naser Osmani është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave kosovare pas fotove të fundit të publikuara në Instagram.

Deputeti ndodhet me pushime e nga atje ka postuar foto ku bien në sy muskujt rezultat i palestrës.

Në një nga fotot Osmani shfaqet duke pozuar në det me pantallona të shkurtëra dhe bluza e lagur i ka vizatuar muskujt e formësuar.

Jo vetëm muskuloz, por deputeti nga Kosova është edhe shumë i pashëm e duket si aktor filmash.

Pas lajmeve të shumta për të, Osmani ka reaguar pak më parë me një foto ku shfaqet me kostum dhe shkruan: “Disa mendojne…vetem që je person publik edhe në det duhet të shkohet me kravat”.