Lajme

“Na mαrrshin të keqεn, sγri i keq”. Ramës i ndοdh e papritura teksa po dilte nga shtëpia: Kujdes, kujdes…

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Maminas për të takuar nga afër një prej familjeve të prekura nga tërmeti i nëntorit të 2019, ku i dorëzoi çelsat e shtëpisë së re.

Por teksa po dilte nga shtëpia, shoqëruesi i tij u përplas me një tavolinë dhe aty u derdh në tokë ujë. Rama tha se është syri i keq.

‘Kujdes. Hajde, syri i keq. Na marrshin të keqen’– tha Rama e më pas buzëqesh.