Lajme

Ndαhet nga jetα këngëtαri i njοhur shqiptar(FOTO)

Është ndarë nga jeta këngëtari i njohur i muzikës popullore në Kosovë, Ismet Bogujevci.

Lajmin e ka bërë të ditur djali i tij, Rigon Bogujevci përmes një postimi në Facebook

Bogujevci ka bërë të ditur se për detaje të varrimit familja do të i njoftojë në një kohë të dytë.

Postimi i djalit të tij:

Ju njoftojm gjithe familjes dhe miqesis se sot me 13 maj ndrroj jete ma i shtrenjti yne ,

kalum shum sfida bashke bab pusho npaqe me tingujt e muzikes tende qe kur skan me u shu.

Per varrim do ju njoftojm ne vijim .