/Ndahen Armina dhe Shkelzeni? Armina Mevlani mesazh te forte dedikuar Zen Berishës: Do e kesh të vështirë të më harrosh (FOTO)

Ndahen Armina dhe Shkelzeni? Armina Mevlani mesazh te forte dedikuar Zen Berishës: Do e kesh të vështirë të më harrosh (FOTO)

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha duket se po kalojnë një krizë në çift. Mesazhet e koduara nga bloggerja, e bëjnë të qartë se gjerat nuk janë mirë mes tyre. Me një shprehje ku shpreh qartë vlerësimin për veten, Armina Mevlani ka dedikuar dy rreshta.

“Mua. Vështirë të më gjesh. Vështirë të më harrosh”,- shkruan Armina Mevlani në rrjete sociale.

Pak ditë më parë, bloggerja bukuroshe postoi disa rreshta ku fliste për zhgënjimet në dashuri. Ajo dhe Zen Berisha kanë plot 7 vite bashkë dhe gjërat janë bërë zyrtare, por kohët e fundit, postimet që duken qartësisht të lidhura me djalin e ish-kryeministrit Berisha, sjell dyshimet për ndarje mes tyre!