/Ndarja me Arminën, reagon për herë të parë Shkëlzen Berisha dhe ha bit me postimin: Për dashamirësit…(Foto)

Ndarja me Arminën, reagon për herë të parë Shkëlzen Berisha dhe ha bit me postimin: Për dashamirësit…(Foto)

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha ka reaguar për herë të parë për zërat se është ndarë me Armina Mevlanin. Në një postim në rrjetet sociale, Berisha shkruan: Për dashamirësit, ndërsa shihet teksa është i përfaquar me Arminën.

Postimi i Shkëlzen Berishës

Zërat për ndarjen e çiftit kështu janë shuar, por thashethemeve iu mëshoi më shumë Armina. Blogerja bukuroshe shpërndante këto ditë mesazhe da shurie dhe zemre të th yer, duke iu dhënë kështu hapësirë porta leve për spekul ime.

Por mesa duket çifti është bashkë, dhe më i lumtur se kurrë!