syntax error, unexpected '<', expecting end of file

Ndodh për herë të parë në tv shqiptare: Bora Zemanit i hyn pa dashje djali në studion e Përputhen

Bora Zemanin e shoqëron gjithmonë në xhirimet e emisionit edhe shoku më i ngushtë, djali i saj Arbori. Vogëlushi qëndron në prapaskenë ku e ndjek mamin nga ekrani, por sot padashur vrapoi drejt saj teksa Bora po prezantonte.

Moderatorja e përballoi situatën duke ia bërë me shenjë të voglit të largohej dhe i dërgoi një puthje.

“Duhet të më shohësh nga atje, jo këtu në studio”-i tha Bora Arborit dhe kërkoi falje për situatën e krijuar.

“Më falni se mu prish emisioni nga djali”-tha moderatorja dhe vazhdoi më tej prezantimin.