Lajme

Ndryshοn cmendurίsht rezυltati i Ramës dhe Bashës! Artan Hoxha: Ditë të zezα do të vijnë për ju

Partia Socialiste vazhdon të jetë parti e parë në zgjedhjet e 25 prillit 2021, por tashmë vetëm 73 mandate, pasi Partia Demokratike ‘i ka marrë terren’ orët e fundit.

Gazetari investigativ Artan Hoxha me ironi shkruan se po zbriti Partia Socialiste dy mandate më poshtë, kryeministri Rama do dalë nga vendi ku është fshehur dhe do marrë situatën nën kontroll duke u sqaruar me “patronazhistët”.

Postimi i Artan Hoxhës

“Patronazhist”, shtrengoni radhet!!

Se po zbritet dhe dy mandate me poshte, do dale komandanti nga aty ku eshte fshehur, dhe atehere do te qerohen mire hesapet!!!

Dite te zeze do te vijne per ju

Vetem atehere do ta provoni, se cfare do te thote kosore dhe hanxhar i mprehur, do tua beje te perbrendshmet kukurec.